Hakkımızda | Bursa Kamelya Ve Bungalov Ev İmalatı
Bizimle İletişime Geçin
Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bize ulaşabilirsiniz.
Üçevler Mah Ulupınar Sk No:9
Bursa/Nilüfer
Hakkımızda

Bizi Tanıyın

 

  2021 yılında kurulan Bursa ili Nilüfer ilçesinde bulunan işyerimiz gerek yönetim kurulu gerekse çalışan personeli ile birlikte 20 yılı aşkın tecrübeye ev sahipliği yapmaktadır. Ticari akışa önce çelik konstrüksiyon ile başlayıp devam ettiren günümüzde ise çelik konstrüksiyon ile ahşap tarzının uyumunu yakalamış olan şirketimiz 5000 m2 çalışma alanına sahiptir.

  İşyerimizde hizmet verdiğimiz alanlar çelik konstrüksiyon, çatı, çelik kapı-pencere-korkuluk, konteyner cephe-çatı karkaslarının yanı sıra günümüzde imal ettiğimiz çelik karkas üzerine ahşap kaplama çok amaçlı kullanılan yaşam alanlarını istenilen metrajda ve dizaynda üretimidir.

  Hayalinizdeki yaşam alanını Vita House ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bünyemizde bulunan profesyonel mimar ve mühendislerimiz ile beraber tasarlanan projeler atölyede bulunan ekip arkadaşlarımız sayesinde hayata geçirilir. Kullanılan metal ve ahşap malzemeler 1.sınıf olup iç-dış cephe ve aksesuar kısımları tasarım aşamasında siz değerli müşterilerimizin isteğine göre seçilir. Ayrıca kendinize özgü aksesuar tasarımı yaptırabilir ve kendi vitanızda imza dokunuşlarında bulunabilirsiniz. Vita yaşam demektir. Hadi gelin yaşama ortak olalım.